Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Miami

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Miami zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Miami miniguide

Autopůjčovna Miami
Půjčovna Aut Miami

Hledáte levný pronájem auta v Miami? Může se vám vyplatit porovnat ceny od několika autopůjčoven, neboť vám to umožní využít ty nejlepší nabídky. Pokud máte v Miami půjčené auto, nemusíte se starat o veřejnou dopravu a naopak máte možnost prozkoumat stát tak, jak si přejete. Mnoho turistů zvolí možnost vyzvednout si své auto na letišti v Miami, ale samozřejmě si lze vybrat místo vyzvednutí také v centru města. Doporučujeme, abyste si vůz zarezervovali předem, abyste získali vozidlo přesně podle svých potřeb. 

Obecné informace o Miami

Miami, nacházející se na jihovýchodním pobřeží Floridy u Atlantského oceánu, má 410 000 obyvatel (2008). Město každoročně přivítá 10 milionů návštěvníků a je také jedním z nejdůležitějších ekonomických a obchodních center v USA. Miami je navíc důležitým přístavním městem, protože zdejší přístav je výchozím bodem pro plavby po Karibiku. 

Město může nabídnout skvělé obchody, zábavu, umělecké galerie, parky a muzea. Velmi doporučována je návštěva městské zoo a mořského akvária Miami Seaquarium, kde můžete krmit delfíny a hrát si s nimi. 

Asi 9 km východně od centra města leží Miami Beach se slavnými budovami ve stylu art deco podél Ocean Drive, širokými písečnými plážemi, palmami, luxusními hotely, restauracemi a nočními kluby. 

Hodinu cesty odtud je vzdálen Národní park Everglades zapsaný na seznamu světového dědictví UNESCO. Je známý početnou populací aligátorů, ale kromě toho je také domovem řady vzácných rostlin a zvířat. 

Letiště

Mezinárodní letiště Miami (MIA), které leží 13 km severozápadně od centra města, je jedním z nejrušnějších letišť v USA. Letiště má své vlastní centrum autopůjčoven, jež se nachází pouhých 500 metrů od příletové haly. Najdete v něm společnosti jako Avis, Hertz, Budget, Alamo, Advantage, Dolar, Enterprise, Royal, National a Sixt. 

Spojené státy mají dobře rozvinutou silniční síť – s dálnicemi i meziměstskými silnicemi – s kvalitním značením, přičemž styl jízdy je velmi pohodlný. Interstate Highways jsou dálnice mezi státy a jsou součástí sítě National Highways. 

Doprava

Rychlostní limity v USA jsou uváděny v mílích za hodinu (mph) a každý stát si je stanovuje sám. Na většině dálnic je nejvyšší povolená rychlost mezi 65 až 75 mph. 

O pravidlech provozu rozhoduje v USA každý stát zvlášť, ale jsou vesměs velmi podobná pravidlům v České republice

Maximální povolená hladina alkoholu v krvi řidiče činí v USA 0,8 promile, zatímco v ČR platí nulová tolerance alkoholu za volantem. 

Některé dálnice jsou zpoplatněny, proto doporučujeme vozit s sebou mince. 

Pokud vás po cestě zastaví policie, musíte zůstat v klidu a mít ruce viditelně položené na volantu. 

Měli byste mít na paměti, že většina velkých měst má hustý provoz, zejména během dopravní špičky. 

Tipy na výlety

Se zapůjčeným autem můžete dojet do národního parku Everglades zapsaného na seznamu světového dědictví UNESCO, který se nachází 68 km jihozápadně od Miami. Národní park byl založen v roce 1947 a jeho mokřady jsou domovem mnoha vzácných rostlin i zvířat. Everglades je známý vysokým počtem aligátorů a v národním parku se dokonce nachází aligátoří farma, kde návštěvníci mohou zhlédnout show s těmito plazy. V národním parku je také několik návštěvnických center, která nabízejí turistické informace a kavárnu. 

Další populární jednodenní výlet vás zavede do nejjižnějšího kontinentálního města ve Spojených státech, Key West, které leží 255 km jihozápadně od Miami. Key West se nachází na ostrově, 160 km od pevniny, se kterou je spojen mostem. Key West má několik krásných písečných pláží a je oblíbeným cílem mezi turisty milujícími vodní sporty. Navštívit můžete také dům, ve kterém žil v letech 1931–1940 slavný spisovatel Ernest Hemingway a kde dnes sídlí jeho muzeum. 

Mezi další památky v Key Westu patří námořní muzeum a akvárium, stejně jako maják vystavěný v roce 1825. 

Pokud chcete navštívit některá další světově proslulá místa, zajeďte si do města Orlando. To se nachází 360 km severně od Miami a je domovem Disney Worldu i Epcotova centra. Velmi oblíbenou atrakcí na Floridě je rovněž Kennedyho vesmírné středisko, které leží 346 km severně od Miami.