Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Miami Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Miami Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Miami Letiště miniguide

Autopůjčovna Miami Letiště
Půjčovna Aut Miami Letiště

Miami International Airport (MIA) 14 km severozápadně od Miami. Jde to jak metrem a autobusem mezi letištěm a Miami. Kromě několika místních autopůjčovny společnosti Alamo, Avis, Budget, Dollar, Enterprise, Hertz, National, Payless, Royal Rent A Car a Thrifty najít na letišti. Tyto se nacházejí v blízkosti zavazadla pásy.

Miami Letiště je velmi důležité spojení mezi Severní a Jižní Americe z hlediska přímých cest a křižovatek. 34.063.531 cestující navštívit letiště v roce 2009. V roce 2009 to byl jeden z letiště v Spojených státech, které měly většinu odletů a příletů na mezinárodní destinace. Výběr barů, kaváren, restaurací a obchodů jsou velmi dobré v Miami Airport. Ostatní vybavení patří kaple, galerie, kadeřnictví, banka, bezdrátové připojení na internet, pošta a lékárna. Miami International Airport Hotel se nachází na letišti, konferenční centrum.