Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Mexico City

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Mexico City zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Mexico City miniguide

Autopůjčovna Mexico City
Půjčovna Aut Mexico City

Mexico City je hlavní město Mexika a svět je druhá největší městská oblast. S předměstími tvoří město s 22 miliony obyvatel, zatímco ve městě sám o sobě je doma k kolem devíti milionů eur. Město leží na téměř 2300 m nadmořské výšky v údolí Mexika, obklopené horami, které sopky Popocatépetl a Ixtacíhuatl na více než 5000 metrů.Hlavním městem je vázána na zemi je nejdůležitější přístavní města.

Mexico City se nachází na troskách aztéckého hlavního města Tenochtitlan, ale město je bohužel nejlépe známý pro mít jeden z světa je nejhorší ovzduší. Město je pravděpodobně Amerika je nejstarší město a je věřil k byli založeni v roce 1176 Existuje celá řada muzeí a dalších kulturních institucí, jako je Národní muzeum a významných antropologických a historických muzeí, planetárium a zoologickou zahradu. Zde je Latinská Amerika je největší kostel, barokní chrám se dvěma věžemi, který začal v 1560s. Guadeloupe je bazilika z nejposvátnějších míst římsko-katolické církve v Americe a poutní místo. Ve starém městě je jedním z největších parků.

Mezinárodní letiště Benito Juárez se nachází šest mil mimo, na severovýchodním okraji města.