Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Hermosillo

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Hermosillo zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Hermosillo miniguide

Autopůjčovna Hermosillo
Půjčovna Aut Hermosillo

Hermosillo je hlavní město státu Sonora, který se nachází v severozápadní Mexiko. Hermosillo má 850.000 obyvatel (2000).

Hermosillo je populární zimní turistický spot, který byl založen v roce 1700 jako španělská vojenská základna. Z rádia věže Cerro de la Campana je pěkný výhled Hermosillo a okolí. Mezi další zajímavosti patří Museo de Sonora, ve staré kamenné budově fra1897.Zde si mohou návštěvníci prohlédnout staré vězeňské cely. Hector Espino Stadium, domov nejlepší hráč baseballu Hermosillo v Mexiku Naranjeros se nachází v Hermosillo. Staré tvrze je dominantou centra města. Hodinu cesty jižně od města krásné pláže v Bahia Kino, Hermosillo a okolí je kombinace pouště a hory, které mají dobré podmínky pro pěší turistiku a cykloturistiku. Zde mohou návštěvníci setkat zvířata jako ještěrky, jeleni a kojot.

Nejbližší letiště je generálmajor Ignacio Garcia Pesqueira letiště, 9 mil mimo Hermosillo.