Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Manzanillo

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Manzanillo zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Manzanillo miniguide

Autopůjčovna Manzanillo
Půjčovna Aut Manzanillo

Manzanillo se nachází ve státě Colima, kde je kapitál řeky Río Colima. Manzanillo se nachází v 500 m na výšku, cca. 50 km od pobřeží Tichého oceánu. 138.000 obyvatel žije ve městě (2006). Tam je železniční do přístavu Manzanillo a vnitřních částí Mexika. Harbour Town je jeden z Mexika je největší a nejvytíženější.

Manzanillo byla založena v roce 1523. Město je známo, že má dobré podmínky pro rybolov na otevřeném moři, a resort. To je také populární výletní lodi cíl. Návštěvníci si mohou jít šnorchlování v Manzanillo Bay, kde je nákladní loď, která se potopila v roce 1959. Existují i jiné vraky a útesy. V Manzanillo je také dobré turistické skrytých jezer a vodopádů, které projdou malé vesnice. Z vrcholů jsou dobré výhledy do Pacifiku. Město má několik plachetnic akcí ročně.  Jižně od města je Las Hadas je známá pro jeho resort.

Playa de Oro letiště, která se nachází asi 28 km mimo Manzanillo.