Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Kansas Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Kansas Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Kansas Letiště miniguide

Autopůjčovna Kansas Letiště
Půjčovna Aut Kansas Letiště

Kansas City International Airport (MCI) HNL letiště 32 km severozápadně od Kansas City. Existují autobusy mezi letištěm a Kansas City. Alamo, National Car, Avis, Budget, Dollar, Payless, Enterprise, Hertz a Thrifty autopůjčoven jsou přítomni na letišti.  V roce 2008 10.469.892 cestujících návštěvě letiště. 10 různých leteckých společností nabízejí lety do 50 různých destinací ve Spojených státech. Na letiště je ředitelství Midwest Airlines, a jeho umístění ve středu amerického kontinentu severu, tam je mnoho letecké společnosti létající zde. Kansas letiště má dobrý výběr kaváren, barů, restaurací a obchodů. Ostatní vybavení patří bezdrátový internet, business centrum, banka a pošta. Marriott Hotel se nachází na letišti sám, zatímco tam je několik hotelů v blízkosti.