Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Denver

Pokud plánujete dovolenou nebo pobyt v Denveru, nemusíte mít obavy, protože si můžete vybrat z celé řady autopůjčoven. Vozidla jsou elegantní, pěkná, cenově dostupná a spolehlivá. Na letišti a v jeho okolí jsou k dispozici autopůjčovny včetně těch, které umožňují rezervaci online. Pronájem automobilu je opravdu snadný a rychlý.

Průvodce po Denveru

Autopůjčovna Denver
Půjčovna Aut Denver

Město a okres Denver je úžasné místo a zároveň hlavní město státu Colorado v USA. Jedná se o jedno z nejrychleji rostoucích měst v USA, které se nachází mezi geografickým regionem Southern Rocky Mountain Front s Cheyenne ve Wyomingu na severu a Albuquerque v Novém Mexiku na jihu. Toto kulturní město se může pochlubit nejunikátnějšími městskými parky v zemi včetně velkolepého parku Red Rocks & Amphitheatre. Mezi města v blízkosti Denveru patří Aurora, Colorado Springs a Wichita.

Počet obyvatel Denveru se odhaduje na asi 716 492, což z něj činí 19. nejlidnatější město v USA. Je to jedno z měst, které od sčítání lidu v roce 2010 vykázalo velkou míru nárůstu obyvatel. Také se jedná o skvělé místo k návštěvě díky nádherným muzeím a dalším kulturním institucím, jako je Muzeum umění, nejmodernější umělecké zařízení proslulé svou sbírkou přírodních artefaktů a místo pro sbírku proslulého filantropa Mollyho Browna, jednoho z přeživších na Titaniku. Denver je také výchozím bodem pro cestu do kolních lyžařských středisek v Rocky Mountains.

V Denveru svítí slunce v průměru 300 dnů ročně. Na východ od hlavního pohoří má Denver horké, suché a teplé podnebí s delší dobou denního světla než San Diego nebo Miami Beach. Po celou zimu má Denver více suché klima než Arizona s průměrným denním maximem 7 stupňů během února. Golfová hřiště zůstávají otevřená po celý rok a používána až 30 dní během ledna. V Denver napadne průměrně jen 36 cm sněhu ročně, přibližně stejně jako v Los Angeles.

Denver má úžasnou kulturní a uměleckou scénu. Denver Performing Arts Complex a Brodway Theatre and Touring Show oceněné cenou Tony. Opera Ellie Caulkins v ceně 92 milionů dolarů je považována za jedno z akusticky nejlepších jevišť v zemi a Denver sbírá více umění než kterékoli jiné. Ve městě jsou také významná muzea, jako je Denver Art Museum, Clyfford Art Museum, Wings Over the Rockies Air and Space Museum a History Colorado Centre.

Objevujte se svým pronajatým vozem

V Denveru se nachází mnoho míst, která můžete prozkoumat pomocí půjčeného auta. Navštivte Dinosaur Ridge, který se nachází 23 km od Denveru podél pohoří Skalistých hor. Prezentuje více než 300 stop dinosaurů z období křídy, několik stovek dinosaurů z období jury a mnoho dalších fosílií včetně rostlinných nálezů. Uvnitř je také asi 3,2 km dlouhý chodník Dinosaur Ridge, mangrovníková bažina a návštěvnické centrum, kde lze navštívit obchod se suvenýry a výstavní sál.

Můžete také navštívit Red Rocks Park s amfiteátrem vzdálený 20 km od Denveru, jedno z nejlepších koncertních míst na světě. Kromě toho se zde nachází park, který je otevřený hodinu před východem slunce a uzavřen po západu slunce. Můžete se vydat na pěší túru po Trading Post Trail, na horských kolech, na koních po stezce Red Rocks nebo se připojit k józe na skalách. Můžete se také dozvědět více o historii skal nebo shlédnout film. Posilnit se lze v restauraci s názvem Red Rock’s Ship Rock Grille.

Další místa, která můžete prozkoumat pomocí pronajatého auta, jsou restaurace ve městě. Denver je známý pro úžasné restaurace, kde vaří slavní kuchaři. Nabízejí steaky, mexická, japonská, asijská a čínská jídla. Patří mezi ně podnik Frasca Food & Wine, který patřil mezi 38 nejlepších restaurací v Americe nebo také Basta, Blackbelly Market a The Wolf’s Tailor.

Letiště

V okolí města Denver existuje celá řada letišť. Patří mezi ně Denver International Airport, Centennial Airport (APA), Rocky Mountain Metropolitan Airport, Signature Flight Support, Colorado Air a Spaceport. Denver International Airport je největší letiště v Denveru a také v celé Severní Americe. Nabízí spojení do 215 destinací, mezi které patří Mexiko, Francie, Japonsko, Německo a Kanada.

Denver International Airport je 20. nejrušnější letiště na světě a 5. nejrušnější ve Spojených státech. Má dobré vybavení a přátelský personál, který vám ukáže cestu v případě, že budete potřebovat pomoc. Nabízí dostatek parkovacích míst, dobrou ostrahu, obchody, restaurace a službynebo dokonce širokou škálu místních i národních značek.

V souvislosti s tím má Denver International Airport asi 10 hlavních autopůjčoven sloužících cestujícím v Coloradu. Půjčovny aut se nacházejí na letišti a poskytují pohodlnou kyvadlovou dopravu z a do terminálu Jeppesen. Díky tomu se do své destinace dostanete bez komplikací. Některé z nich lze najít online, zatímco jiné si sjednáte osobně. Mezi příklady autopůjčoven, se kterými se pohodlně dostanete do města, patří Advantage, Alamo, Avis, Budget a Dollar.

Doprava

Silnice v Denveru jsou v dobrém stavu, díky čemuž bude vaše cesta městěm plynulá. Stejně jako každé jiné město, i Denver se během dopravní špičky potýká se zvýšeným provozem, přičemž nejhorší situace nastává v pátek od 17:00 do 18:00. Naopak nejlepším dnem k řízení je pondělí, a to v čase od 06:00 do 07:00.

V Denveru platí rychlostní limit 65 mph (105 km/h), na čtyřproudých dálnicích až 75 mph (120 km/h), na ostatních mimoměstských dálnicích 55 mph (88 km/h), v obytných čtvrtích 30 mph (48 km/h) a na otevřených horských silnicích 40 mph (64 km/h). K dispozici je dostatek parkovacích míst, ale za poplatek. Možnosti parkování zahrnují používání mobilních parkovacích aplikací pro získání místa, bezplatné parkování na ulici v centru města v neděli a ve svátky nebo také parkování mimo ulici za velmi přijatelné ceny.