Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Kanada

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Kanada zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Kanada miniguide

Autopůjčovna Kanada
Půjčovna Aut Kanada

Kanada je – když se podíváte od Aljašky (což je stát ve Spojených státech ) – celá severní část severoamerického kontinentu.Celková plocha téměř 10.000.000 km2 půdy pozici, zatímco svět je druhá největší (po Rusku ).Hodně z Kanady je pokryta lesy a jezery, takže populace je stále „jen“ cca. 33000000. Většina lidí žije buď podél pobřeží Atlantiku na východ, pobřeží Tichého oceánu na západě – nebo podél hranice se Spojenými státy.

Kanada má dva oficiální jazyky: angličtina a francouzština. Tři domorodé skupiny Indů, Metis a Inuit, nicméně, mluví vlastním jazykem, ačkoli oni jsou také v oblasti public relations většinou používají angličtině nebo francouzštině.

Na tak velkou plochu půdy bude samozřejmě klimatické podmínky se mění. Země má pobřežní klima v západní a velmi pevninské podnebí ve střední, jižní a východní části – zatímco arktické klima typ dominuje na severu, kde země sousedící Severního ledového oceánu.

Hlavním městem země, Ottawa, má cca. 823.000 obyvatel – zatímco největší město země, Toronto, má asi 2,5 milionu (5,6 mil. v městské oblasti).Také, Montreal aCalgary (oba něco málo přes 1 milion obyvatel) je větší než Ottawa.

Jiná hlavní města jsou EdmontonWinnipegQuebec a Vancouver (které v roce 2010 organizovat zimní olympijské hry).

V zemi je největší letiště je Toronto Pearson mezinárodní letiště – ale i Calgary mezinárodní letiště a Vancouver mezinárodní letiště má rušné, a to zejména lidé, kteří budou lyžování v Rocky Mountains.

Zkuste náš jednoduchý vyhledávač a získat překvapivě nízké ceny uvedené na pronájem auta v Kanadě. Toronto a Vancouver jsou nejoblíbenější destinací pronájem aut v Kanadě.