Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Calgary

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Calgary zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Calgary miniguide

Autopůjčovna Calgary
Půjčovna Aut Calgary

Calgary je město v zemi Kanada je najít na dalekém severu Severní Ameriky.Calgary Alberta patří do provincie, která se nachází v jihozápadní části Kanady. Město je největší v provincii s populací asi 1,1 milionu, a zahrnoval předměstí století přišla téměř 1 200 000 (2009).Calgary je blízko k velké pohoří, Skalnaté hory a okolí místa, kde řeky Bow a Elbow setkat.

Calgary je známo, že je vynikající zimní destinace, pokud jde o jeho umístění v blízkosti skalnatých hor, a byl také první kanadské město, který hostil zimní olympijské hry v roce 1988. Kromě toho, Calgary moderní metropole, která nabízí muzea, nákupní zóny a Kanada je druhou největší zoo. Několik festivalů se zde konají každý rok, včetně Lidé hudební festival a High Performance Rodeo se zábavou, jako je hudba, divadlo, tanec a film.

17 km mimo město je letiště, Calgary mezinárodní letiště s lety do obou USA a Evropa