Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Montreal Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Montreal Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Montreal Letiště miniguide

Autopůjčovna Montreal Letiště
Půjčovna Aut Montreal Letiště

Montréal-Pierre Elliott Trudeau mezinárodní letiště (YUL) se nachází 25 km západně od Montrealu. K dispozici je kyvadlová doprava mezi centrální Montreal a na letiště.Pronájem aut společnosti, které nabízejí své služby na letišti jsou Alamo, Budget, Hertz, Avis, National, Enterprise, Dollar a Thrifty.

12.207.309 cestujících navštívil Montreal letiště v roce 2009, dělat to třetí Největší letiště v Kanadě podle počtu cestujících. Letiště je ředitelství pro čtyři letecké společnosti, je to Sunwing Airlines, Air Kanada, Air Transat a CanJet. Z Montrealu může letět přímo do 130 destinací po celém světě, více než 50 z nich jsou mezinárodní. Jedná se o jediné letiště v Kanadě s přímými lety do Afriky.

Montreal letiště má velký duty-free shop, a dobrý výběr barů, kaváren a restaurací. Ostatní vybavení patří bezdrátové připojení k internetu, banka, pošta, kaple, baby / rodinný pokoj, herna pro děti a VIP salonek. Existuje několik hotelů v okolí, jednou z nich je Auberge de l’Aéroport, že může být dosaženo tím, shuttle bus.