Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Montreal

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Montreal zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Montreal miniguide

Autopůjčovna Montreal
Půjčovna Aut Montreal

Montreal je Kanada je druhé největší město, a v roce 2006 populace byla měřena na více než 1,6 milionu uvnitř městských omezení, zatímco postava v větší Montreal byl více než 3 600 000Montreal se nachází na ostrově Montreal v provincii Quebec, všechny jihu země. V okolí řek tekoucích řece svatého Vavřince a Rivière des prérie.Montreal je druhé největší francouzsky mluvící město na světě po Paříži.

Montreal je kultura, která nabízí mnoho různých atrakcí a slavnosti. Svět-proslulý zábavní společnosti Cirque de Soleil se nachází zde a město také hostí několik festivalů.Zde je největší festival komedie ve světě zásobníku volal jen pro smích, nebo „jen tak pro zábavu“ v norštině. Ve městě je také bohatá na muzea a botanické zahrady, a čtyři římské baziliky.

Montréal-Pierre Elliott Trudeau mezinárodní letiště je také známý jako Dorval letiště, který se nachází asi 15 km mimo město.V roce 2008 letiště bylo třetí největší vKanadě s 12,8 milionu cestujících.