Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Winnipeg

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Winnipeg zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Winnipeg miniguide

Autopůjčovna Winnipeg
Půjčovna Aut Winnipeg

Winnipeg se nachází v jižní provincii Manitoba v Kanadě. Provincie hraničí s USA na jihu, a to je něco málo přes 100 km od Winnipegu k hranicím.Město leží na soutoku řek Red a Assiniboine, a tento bod je také nazýván Forks. Winnipeg je největší město a hlavní město provincie, a v roce 2008 populace byla měřena na více než 630 000

Francouzi byli první Evropané, kteří přišli do oblasti v roce 1738. Návštěvníci se mohou dozvědět mnohé o historii města návštěvou různých historických zajímavostí. Fort Gibraltar a Maison du Bourgeois je historické muzeum, otevřené od května do srpna, zatímco dolní Fort Garry národní historické místo v Kanadě je historické místo pro obchod s kožešinou. Město je známé pro jeho mnoho festivalů, včetně Kanady Inns Winter Wonderland, Folklorama, Jazz Festival a Winnipeg Manito Ahbee festivalu.

Oficiální název letiště Winnipeg James Armstrong Richardson Mezinárodní letiště se nachází cca. 8 km mimo centrum města.