Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Kamloops

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Kamloops zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Kamloops miniguide

Autopůjčovna Kamloops
Půjčovna Aut Kamloops

Kamloops je kanadská města se nachází jihovýchodně od provincie Britská Kolumbie. Provincie leží jihovýchodně od hranice země a Spojené státy na jihu.Město se nachází ve stejné oblasti, jako řeky Thompson Severní a Jižní Thompson splňuje a stává se Thompson řeky. Je to asi 250 km Vancouver v jihozápadní a to trvá skoro 3 hodiny jízdy na hranici.Kamloops byla založena v roce 1813 a jeho populace je v současné době téměř 70 000 (2008).

Kamloops nabízí jak atrakcí a aktivit v průběhu celého roku. V zimě, Kamloops vyhledávaný pro svou zimní aktivity jako jízdu na sněžných skůtrech a jízda na saních, a Sun Peaks Resort je třetí největší lyžařské středisko. Populární letní aktivity patří jízda na koni, kanoistika a jízda na kajaku a rybaření. Po celý rok můžete navštívit BC Wildlife Park, který je směsí zoo a činnost centra. Kamloops termíny také stará parní lokomotiva, která běží děsivý přízrak výlety kolem Halloween, útulný zimní výlety během Vánoc.

Nejbližší letiště je nazýván Kamloops letiště se nachází cca. 10 km mimo město.