Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Vancouver

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Vancouver zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Vancouver miniguide

Autopůjčovna Vancouver
Půjčovna Aut Vancouver

Vancouver je Kanada je osmé největší město a největší v zemi západní pobřeží s populací více než 570 000 (2006).V celém regionu je doma k přibližně dvěma milionyobyvatel, což z této oblasti třetí největší v zemi.Vancouver je nejvíce na jih v provincii Britská Kolumbie. Ve městě se nachází v blízkosti hranic s USA a Vancouver ostrov.

Vancouver má mnoho co nabídnout jak pro venkovní i vnitřní aktivity. Na deštivé dny se může stát hezký k návštěvě jednoho z města je mnoho muzeí jako Muzeum Vancouver. Zde mohou návštěvníci shlédnout artefakty z celého světa, včetně mumie z Egypta. Vancouver je známý pro jeho mnoho parků a město dal do více než 200Stanley Park je jeden z největších na světě a dát do zoo, restaurace, krásné piknik, akvárium a mnohem více.

Vancouver mezinárodní letiště má lety do Evropy, Asie, Severní a Jižní Americe, stejně jako vnitrostátní lety.Letiště je druhé největší v Kanadě a nachází se 12 kilometrů mimo centrum města.