Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Mississauga

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Mississauga zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Mississauga miniguide

Autopůjčovna Mississauga
Půjčovna Aut Mississauga

Mississauga je Kanada je šesté největší město s počtem obyvatel téměř 670.000 (2006).Mississauga se nachází 20 km jihozápadně od největší město země Torontoa okolí na břehu jezera Ontario.Město patří k jižní části provincie Ontario, které leží jižně od země. To trvá pouze 4 hodiny jízdy od Mississauga do města Detroit, který se nachází v severní části Spojených států.

Mississauga je přístav volal Port Credit. Jedná se o historické město s příjemnou ulic a budov, a útulných restaurací, barů a kaváren. Další historické atrakce je Benares historickém domě z počátku 1800, a jeho historie je řečeno na Bradley muzea. Kromě toho budou slavnosti konat pro celou rodinu, jako Waterfront festivalu, chleba a medu festival a přehlídka Santa Claus Parade v době Vánoc. Square jedno nákupní centrum je jedním z největších kanadských obchodních center, Playdium je hra a činnost centra.

Toronto Pearson mezinárodní letiště je největší letiště v zemi a nachází se cca. 15 minut mimo Mississauga.