Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Toronto

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Toronto zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Toronto miniguide

Autopůjčovna Toronto
Půjčovna Aut Toronto

Toronto je největší město v Kanadě s populací více než 2,5 milionu v roce 2006.Odhaduje se počet obyvatel předměstí také zvyšuje počet o další 2 500 000Toronto je hlavním městem provincie Ontario, se nachází poblíž hranic s USA. Město je lokalizováno na západním břehu jezera Ontario.

Toronto vzrostl na město kolem francouzské pevnosti, která byla postavena v roce 1749, a dnes je město moderní finanční a kulturní centrum. Cityscape je charakterizován historických budov a mrakodrapů a několik parků. Mnozí cestují do Toronta, protože zimních sportů a mnoho míst, jídelna, která se specializuje na horkou čokoládu. Bowmanville Zoologické Parc je Kanada je nejstarší zoo a byl založen v roce 1919. Dnes se mohou návštěvníci aktivity, jako slon na koni, krmení lvů a varieté.

Toronto Pearson mezinárodní letiště s je největší a nejzaměstnanější letiště v Kanadě s více než 30 milionů cestujících v roce 2008.Letiště se nachází cca. 30 km mimo město.