Ušetřete až 70% za pronájem auta

Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

tick-2Garance nízkých cen

tick-2Včetně pojištění a daní

tick-2Žádné skryté poplatky

tick-2 Neomezené kilometrovné do většiny destinací

tick-2 Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

tick-2 24 hodinový zákaznický servis

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Půjčovna aut Toronto Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Toronto Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Toronto Letiště miniguide

Autopůjčovna Toronto Letiště

Půjčovna Aut Toronto Letiště

Toronto Pearson mezinárodní letiště (YYZ), také známý jako Lester B. Pearson mezinárodní letiště, nebo Toronto Pearson, který se nachází 27 km severozápadně odToronta v Kanadě .Tam jsou pravidelné autobusy mezi centrální Toronto a na letiště. Autopůjčovna společnosti představovaly na letišti parkování v termínu loket, a Budget, Hertz, Avis, National / Alamo, a Dollar / Thrifty. 30,4 milionu cestujících, navštívil Toronto letiště v roce 2009, což je největší letiště v Kanadě. Letiště má dobré mřížce, když přijde na mezinárodních destinací, 74 různých leteckých společností nabízí přímé lety do 100 destinací po celém světě.

Letiště má dva terminály, které jsou spojeny vlakem, a nedávno prošel velkou rozšiřitelné detekce a rekonstrukce projektu. Toronto Airport je hlavní základnou pro 8 různých leteckých společností, včetně Air Kanada a Air Gruzie.

Rozsah různých místech, jídlo a pití je velmi dobrá, jsou zde i nákupních možností. Ostatní vybavení patří manikúra, bezdrátové připojení k internetu, ATM, baby / rodinný pokoj, kaple, čištění bot a zdravotnictví. Sheraton Gateway Hotel se nachází na letišti a mají velké obchodní centrum.

Čeština