Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Regina

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Regina zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Regina miniguide

Autopůjčovna Regina
Půjčovna Aut Regina

Regina patří do jižní provincie Saskatchewan, které leží na východ od Kanady západní části.Město se nachází jižně od provincie, nedaleko od hranic se Spojenými státy. Regina byl kapitál Saskatchewan v roce 1905, av roce 2008 populace byla měřena na téměř 180 000 uvnitř městských omezení.Regina byla založena v roce 1882, kdy byla založena transkanadiske železniční trať a jmenoval do té doby Oscana.

Regina byla ředitelství Policie Severozápadní jízdní až do roku 1920 a je dnes západní ředitelství Královské kanadské jízdní policie. Chcete-li se dozvědět více o zemi jízdní policie, mohou navštívit RCMP Heritage Centre. Ostatní muzea jsou věnovány oblasti a jeho historii, Královské muzeum Saskatchewan Regina Plains muzeum.Město má mnoho parků a aktivit, včetně golfu, tenisu a jízda na kole, kromě galerií a divadel. Casino Regina lhůty se různé herní stoly a zábavní fázi.

Regina Mezinárodní letiště se nachází asi 7 km mimo centrum města, a byl druhý nejzaměstnanější letiště v Saskatchewan v roce 2008.