Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Edmonton

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Edmonton zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Edmonton miniguide

Autopůjčovna Edmonton
Půjčovna Aut Edmonton

Edmonton je provinční hlavní město, je centrálně umístěný v provincii Alberta v jihozápadní části Kanady. Ve městě se nachází vedle severní Saskatchewan řeky a téměř 300 km severovýchodně od města Calgary. Edmonton je druhé největší město v provincii Calgary s populací přes 710.000 uvnitř městských omezení (2008). Jestliže jeden očekává, že metropolitní oblast na obrázku vzroste na více než 1 000 000 Město bylo založeno v roce 1794 a se stal městem v roce 1892.

Edmonton je také nazýván Kanada festivalu, protože z mnoha slavností koná každý rok. Obyvatelé a návštěvníci mohou sami radost s sportovní události, filmový festival, různé festivaly jídla, umělci ulice Festival a mnoho dalšího. Fort Edmonton park je Kanada je největší historický skanzen a údolí zoo je zoo s více než 350 zvířat. Jsou zde dobré nákupní možnosti v Edmontonu, včetně West Edmonton Mall, největší nákupní centrum v Severní Americe.

Edmonton mezinárodní letiště je největší letiště ve velikosti a nachází se asi 25 km mimo město.