Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Charlottetown

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Charlottetown zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Charlottetown miniguide

Autopůjčovna Charlottetown
Půjčovna Aut Charlottetown

Charlottetown je město nacházející se v kanadské provincii Prince Edward Island. Na ostrově se nachází jihovýchodně od země, jen kousek od pevniny země, která hraničí s severovýchodní části Spojených států. Charlottetown je centrálně umístěný v Prince Edward Island, a je pozemek je hlavní přístav.Město je také hlavním městem ostrova, a v roce 2008 populace byla odhadována být kolem 40 000

Charlottetown je okouzlující místo, které hlavně živí se rybami, potravinářství, zemědělství a cestovního ruchu. To bylo tady, že Kanada je genesis došlo v roce 1800 a návštěvníci mohou dozvědět více o městě a jeho historii návštěvou Zakladatel sál a historické Velké George Street. Moderní Charlottetown má mnoho různých nabídnout, a to jak pláže, golf, divadel a čilý noční život. Každé léto, Charlottetown Festival a populární hudební Anne of Green Gables, založený na knihy LM Montgomery.

Charlottetown Letiště se nachází cca. 6 km severně od města a dal nahoru lety v rámci země.