Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Quebec

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Quebec zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Quebec miniguide

Autopůjčovna Quebec
Půjčovna Aut Quebec

Quebec je hlavním městem provincie Quebec, a v roce 2008 počet obyvatel centra města, měří téměř 530 000Quebec se nachází v jihovýchodní Kanadě, v blízkosti ústí řeky svatého Vavřince.Většina obyvatel mluví francouzsky a město je důležitý mořský přístav. Quebek byl založen v roce 1608 a je jedním z nejstarších měst Severní Ameriky. Kanada je pojmenovaný po vypořádání, která byla kdy byla založena Quebeku.

Mnoho turistů navštíví každý rok Quebeku. Město má co nabídnout a pravděpodobně Kanada je nejvíce historické město, to je hodně starověké kultury zkušenosti. Ve staré město Vieux Quebeku, který se nachází nejblíže k řece, je stále na městské hradby a příkopy neporušený. Tam je také mnoho historických budov, z nichž některé pocházejí z 1600 – a 1700. Čtvrť hranice s muzei, Latinská čtvrť, akvárium a divadlo. Staré Město je uvedena na seznamu světového dědictví UNESCO.

Quebec City Jean Lesage mezinárodní letiště je také známý jako Jean Lesage mezinárodní letiště nabízí lety v tuzemsku iv zahraničí. Letiště se nachází 11 km mimo město.