Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Kelowna

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Kelowna zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Kelowna miniguide

Autopůjčovna Kelowna
Půjčovna Aut Kelowna

Kelowna se nachází jižně od provincie Britská Kolumbie, která se nachází v západní Kanadě a hraničí s Tichým oceánem.Tam je asi 270 km do města Vancouver, a to trvá cca. 1,5 hodiny jízdy na hranici. Kelowna má atraktivní prostředí s hodně slunce a je umístěn v Okanagan Valley, jen kousek od břehu jezera Okanagan Lake.Vzhledem k počtu obyvatel se odhaduje na více než 125 000 v roce 2008.

Kelowna je charakteristický krásnými parky a pláže, a oblast je známá pro produkci ovoce a víno. V létě si můžete vychutnat koupání, rybaření a vodní lyžování běh na jezeře, v zimě a to je obyčejné čerpat v okolních horách a dopřejte si zimní sporty, jako je sněžných skůtrech a lyžování. Ve městě je mnoho galerií a muzeí, včetně historické muzeum a muzeum vína. Večeře a ochutnávky vín a festivalů, jako je festival tlustá kočka Dětské a Okanagan slavnosti vína.

Kelowna Mezinárodní letiště se nachází ca.12 km mimo město a je desátý nejrušnější letiště.