Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Halifax

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Halifax zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Halifax miniguide

Autopůjčovna Halifax
Půjčovna Aut Halifax

Halifax se nachází v provincii Nova Scotia, Kanada. Provincie leží jihovýchodně od země, na poloostrově těsně u hranice na severovýchodě Spojených států, a Halifax je hlavním městem Nova Scotia znamená Nové Skotsko.Halifax se nachází na východní straně poloostrova a sousedí Atlantský oceán. Město má jeden z hlavních led-volný přístavů v Kanadě a je obchodování v provincii.Populace Halifax je změřen být téměř 360 000 (2008).

Halifax byl založen Brity v roce 1749 a dnes existuje mnoho atrakcí, které ctí historii města. Historické Halifax stát je muzeum pod širým nebem, která ukazuje, jak žili obyvatelé ca. Před 200 lety. Od roku 1976, venkovní divadlo bavit obyvatele a návštěvníky s kusem první svobody. Halifax dokonce tvrdí, že Roanoke Canal muzea a cesta, po níž následuje Roanoke River, je svět je nejdelší muzeum. Halifax nabízí nepřeberné množství krásných parků, které Medoc horský národní park a vodní ptactvo Sylvian Heights Park.

Halifax Stanfield Mezinárodní letiště se nachází asi 35 km mimo město.