Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut New Orleans Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve New Orleans Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

New Orleans Letiště miniguide

Autopůjčovna New Orleans Letiště
Půjčovna Aut New Orleans Letiště

Louis Armstrong New Orleans mezinárodní letiště (MSY) se nachází 16 km západně od New Orleansu ve Spojených státech. Tam jsou pravidelné autobusy mezi letištěm a New Orleans.Auto společnosti sídlící na letišti jsou Alamo, Avis, Budget, Dollar, Enterprise, Hertz a National. 7.781.678 cestujících navštívil New Orleans letiště v roce 2009, který je podáván devět různých leteckých společností. Po hurikánu Katrina v srpnu 2005, letiště, žádné zranění, ale o nic horší než to otevřelo jen několik týdnů poté.  New Orleans Letiště nabízí několik kaváren, barů a restaurací. Rozsah obchodů, včetně duty-free je také dobré. Ostatní vybavení patří bezdrátové připojení k internetu, banka, pošta a obchodní centrum. Nejsou žádné hotely na letišti, ale Hilton New Orleans letiště je blízko.