Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Cleveland Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Cleveland Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Cleveland Letiště miniguide

Autopůjčovna Cleveland Letiště
Půjčovna Aut Cleveland Letiště – Foto: © Mr. Zman

Cleveland Hopkins International Airport (CLE) se nachází asi 14 km jihozápadně od Cleveland a je největší letiště ve státě Ohio.Existují autobusy mezi letištěm a Cleveland. Autopůjčovna společnosti, které jsou přítomny na letišti jsou Alamo, Avis, Budget, Dollar, Enterprise, Hertz, National a Thrifty. Oni jsou kolektivně trochu mimo budovy terminálu a může být dosaženo tím, shuttle bus.

11.106.194 cestujících navštívil Cleveland letiště v roce 2008. To je hlavní rozbočovač pro Continental Airlines.   Z Clevelandu, let na zhruba 85 destinací.  Výběr kavárnami, restauracemi, bary a obchody jsou dobré na Cleveland letiště. Ostatní zařízení patří zdravotní středisko, kaple, bankovní a obchodní centrum. Sheraton Airport Hotel, který se nachází na letišti je také konferenční centrum.