Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Cleveland

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Cleveland zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Cleveland miniguide

Autopůjčovna Cleveland
Půjčovna Aut Cleveland

Cleveland se nachází v severovýchodní Spojené státy, a je druhé největší město ve státě Ohio.Města, který má 435.000 obyvatel (2008) na Lake Erie, a je jak důležitý přístav a železniční uzel. Cleveland je správním centrem v kraji, Cuyahoga County, a části řeky Cuyahoga řeka teče přes město.

Cleveland má mnoho atrakcí, a město má i historické, umělecké historické a přírodní historie. Hlavní turistickou atrakcí je „Rock and Roll síň slávy, který otevřel své brány v roce 1995. Toto muzeum hudby s rock and roll jako téma, jak vzrušující výstav a akcí.

Mnoho turistů navštíví město je známé muzeum umění, „Cleveland muzeum umění.“ V místě je výstava těchto renomovaných asijských sbírek řeckých a římských soch a moderního umění.

Města nejvyšší budova – mrakodrap Key Tower – tyčí 288,6 stop nad zemí a je jednou z dominant Cleveland je. Další dveře jsou Terminál věž, postavená v letech 1922 – 1930, a je 216 metrů vysoká.

Cleveland je také známý pro jeho mnoho golfových hřišť, a pro rodiny s dětmi, k návštěvě zoo doporučit.

Nejbližší letiště je letiště Cleveland Hopkins International, který se nachází 20 km jihozápadně od centra města.