Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Fort Myers Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Fort Myers Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Fort Myers Letiště miniguide

Autopůjčovna Fort Myers Letiště
Půjčovna Aut Fort Myers Letiště – Foto: © Lee Country Port Authority

Southwest Florida International Airport (RSW) se nachází 16 km jihovýchodně od města Fort Myers. Tam jsou autobusy, které běží mezi letištěm a Fort Myers, ale odchody nejsou příliš časté, aby taxi může být dobrá volba. Autopůjčovna společnosti k dispozici na letišti jsou Advantage, Alamo, Avis, Budget, Dollar, Enterprise, Hertz, National a Thrifty. Jsou umístěny na základní úrovni na parkovišti  V roce 2008, 7.603.845 cestující návštěvě letiště. Z letiště Fort Myers může letět až 30 různých destinací, především v rámci Spojených států. Na letiště je v rámci rekonstrukce. Fort Myers letiště má dobrý výběr barů, kaváren, restaurací a obchodů. Několik prodejen zboží pro volný čas a místní produkty. Ostatní vybavení patří bezdrátový internet, business centrum a ATM. Neexistuje žádný hotel na letišti.