Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Palm Springs Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Palm Springs Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Palm Springs Letiště miniguide

Autopůjčovna Palm Springs Letiště
Půjčovna Aut Palm Springs Letiště

Palm Springs International Airport (PSP) se nachází 3 km východně od Palm Springs ve Spojených státech. Existují autobusy mezi letištěm a Palm Springs.Autopůjčoven kteří na toto letiště jsou Avis, Alamo, Budget, Dollar, Enterprise, Go, pronájmy, Hertz, Thrifty a národní. 1.465.751 cestujících navštívil Palm Springs letiště v roce 2009. Z letiště, cesta do 16 různých destinací v USA, která je primárně nachází na východním pobřeží.To je podáváno devět různých leteckých společností. Palm Springs letiště byl původně postaven pro US Air Force v roce 1939.  Palm Springs letiště má několik restaurací a bar / kafe. To má 4 různé obchody, z nichž některé prodávají sportovní a fritidsutstur. Ostatní vybavení patří bezdrátový internet, bankomat, hrát venkovní dětské hřiště a venkovní čekárna, kde je možné využít pěkného počasí, které Palm Springs je obdařen. Nejsou žádné hotely na letišti, ale několik blízkých.