Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Filadelfie

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Filadelfie zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Filadelfie miniguide

Autopůjčovna Filadelfie
Půjčovna Aut Filadelfie

Filadelfie se nachází východně od Spojených států – v Pensylvánii – a mají něco málo přes 1,5 milionu obyvatel. Byla založena v roce 1682, a měl v dlouhém období velký politický význam a vliv.

Mezi historické památky Filadelfie je nezávislost sál – také volal Pennsylvania State House (postaven v polovině roku 1700) – nejslavnější. Americké koloniální vlády se konalo tady, když bylo vyhlášení nezávislosti číst 4 Července 1776. Právě jak to bylo pak nazvané s – Liberty Bell („Liberty Bell“) – je nyní americký národní poklad (obsazení v Londýně v roce 1752).Obě budovy a na seznamu světového dědictví UNESCO.

Také, Kongresový sál (postavený 1787-1989) je jeden z slavných Filadelfie historických památek. Zde byl U. S. kongresu svém pravidelném zasedání v období let 1790-1800.

Jinak Filadelfie řada zajímavých galerií, muzeí a dalších kulturních institucí, aby předložila – včetně Filadelfie muzeum umění, jednoho z nejvýznamnějších amerických muzeí umění.

Pennsylvania je největší letiště – Filadelfie mezinárodní letiště – se nachází cca. 12 km jihozápadně od města.