Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Filadelfie Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Filadelfie Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Filadelfie Letiště miniguide

Autopůjčovna Filadelfie Letiště
Půjčovna Aut Filadelfie Letiště – Foto: © Piotrus

Filadelfie mezinárodní letiště (PHL) se nachází 11 km od Philadelphie. Tam jsou vlaky mezi každým z 6 terminálů a Filadelfie. Autopůjčoven kteří na toto letiště jsou Avis, Alamo, Budget, Dollar, Enterprise, Hertz a National.

33,1 milionu cestujících, navštívili letiště v roce 2008. Filadelfie letiště má šest terminálů, a tam je kyvadlový autobus mezi terminály. Slouží více než 30 různých mezinárodních destinací v Evropě, Asii, Kanadě a Jižní Americe.To je hlavní základnou pro US Airways a UPS Airlines.

Výběr barů, kaváren a restaurací jsou velmi dobré na všech terminálech v Filadelfie letiště. Ostatní vybavení patří bezdrátový internet, bankomat, lázně, dětské hřiště, fitness centrum a obchodní centrum. Airport Marriott Hotel se nachází na letišti sám.