Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Minneapolis Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Minneapolis Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Minneapolis Letiště miniguide

Autopůjčovna Minneapolis Letiště
Půjčovna Aut Minneapolis Letiště – Foto: © Randomducj

Minneapolis-Saint Paul mezinárodní letiště (MSP) se nachází 19 mil jižně od Minneapolis a 16 kilometrů jižně od St Paul.To běží jak autobusy a vlaky mezi letištěm a Minneapolis, stejně jako jiná města v této oblasti. Auto společnosti sídlící na letišti jsou Alamo, Avis, Budget, Dollar, Enterprise, Hertz a National. 34.056.443 cestujících navštívil Minneapolis letiště v roce 2008. To je hlavní rozbočovač pro Delta Airlines a Sun Country Airlines. Z Minneapolis, přímou cestu do většiny destinací v USA a některé mezinárodní.Letiště má dva terminály, které jsou propojeny prostřednictvím shuttle bus.  Minneapolis Letiště má velmi dobrý výběr specializovaných obchodů, které prodávají vše od módy až po čokolády a sportovní vybavení. Výběr kaváren, barů a restaurací jsou také velmi dobré. Ostatní vybavení patří masáže, bezdrátové připojení k internetu, salon krásy, dětská herna, dětské / rodinné pokoje a konferenční místnosti. Tam je několik hotelů v okolí, včetně Hilton Minneapolis / St Paul Airport Mall of America a Minneapolis Airport Marriott.