Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Minneapolis

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Minneapolis zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Minneapolis miniguide

Autopůjčovna Minneapolis
Půjčovna Aut Minneapolis

Minneapolis je největší město ve státě Minnesota ve Spojených státech, a má 388.000 obyvatel (2008).Město leží na řece Mississippi, je finanční,   obchodní a průmyslové centrum.Minneapolis je také důležitým dopravním uzlem.

15 km východně od Minneapolis je státní kapitál svatého Pavla. Tyto dvě města se v posledních letech rozrostla do jedné spojité metropolitní oblast a je nazýván „Twin Cities“ – Twin Města. Tento metropolitní oblast má asi 3,5 milionu obyvatel (2008).

Minneapolis je známý pro jeho mnoho jezer, včetně Jezero Minnetonka – který je vyhledávanou rekreační oblastí.

Město má několik kulturních atrakcí, včetně Weisman Art Museum, různých muzeí umění a architektonickou památkou. Také, Walker Art Center stojí za návštěvu, která má také velký venkovní sochařský park s 40 stálých uměleckých děl. Nedaleko je také krásná bazilika Panny Marie – Amerika je první bazilika v roce 1926.

Minneapolis má dobré nákupní možnosti, a „Mall of America je národ je největší nákupní středisko s více než 500 obchodů a restaurací. Centrum má také krytý zábavní park.

Dvě hlavní dálnice spojující Minneapolis se zbytkem země – Interstate 94, která běží na východ / západ a Interstate 35, který běží na sever / jih.

Města letiště –   Minneapolis – Saint Paul mezinárodní letiště – se nachází 21 km jižně od centra města.