Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Baltimore

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Baltimore zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Baltimore miniguide

Autopůjčovna Baltimore
Půjčovna Aut Baltimore

Baltimore je jedním z nejvýznamnějších amerických přístavní města, která se nachází v severovýchodní části země na pobřeží Atlantského oceánu. Baltimore je největší město ve státě Maryland – s 640.000 obyvatel v centru města. Metropolitní oblast má asi 2,7 milionu obyvatel.

Baltimore má mnoho zajímavostí a památek, a „Inner Harbour“, ve středu je nejnavštěvovanější místo ve městě. Zde najdete „Místo Harbour & The Galerie“ – město je premiér nákupní areál s restaurací, nočního života a zábavy.

Ostatní památky města patří Baltimore katedrála z roku 1800, Fort McHenry – tvrz v roce 1776, Baltimore muzeum umění – včetně prací Matisse, Picasso a Van Gogh, Maryland Science Center – vědecké centrum s interaktivními exponáty a planetárium, Maryland zoo zoo a města velké akvárium s delfíní show.

Pozorovací paluba „Top Of The World“ je také jedním z nejvíce atraktivních destinací. To je 27. patře World Trade Center, a odtud jeden má 360 ° panoramatické výhledy na město.

Nejbližší letiště je Baltimore / Washington mezinárodní Thurgood Marshall Airport se nachází 12.6 km jižně od centra města