Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Baltimore Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Baltimore Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Baltimore Letiště miniguide

Autopůjčovna Baltimore Letiště
Půjčovna Aut Baltimore Letiště – Foto: © JGHowes

Baltimore / Washington mezinárodní Thurgood Marshall letiště (BWI) se nachází 16 km jižně od Baltimore a 48 kilometrů severovýchodně od Washingtonu. BWI Marshall vlakové nádraží se nachází asi 1,5 km od vlakového nádraží. Jinak jsou zde dobré autobusové spojení jak Baltimore a Washington. Autopůjčovna společnosti představovaly na letišti jsou Alamo, Avis, Budget, Dollar, Enterprise, Hertz, National a Thrifty. Jsou 10 minut jízdy od letiště a zdarma kyvadlový autobus bude vás tam.  20,49 milionů cestujících navštívil BWI letiště v roce 2008, dělat to 24. největší ve Spojených státech. To je hlavní rozbočovač pro AirTran Airways, a také dalších 13 leteckých společností poskytujících služby na letišti.Z Baltimore, hlavně cestovat do jiných destinací ve Spojených státech.

Rozsah jídlo a pití místa jsou velmi dobré na letišti Baltimore v roce 2008 byl nominován na nejzdravější letiště ve Spojených státech Zdraví Magazine. Nákupní možnosti jsou dobré, a Baltimore letiště má bezdrátový internet, business centrum, hřiště pro děti, bankomatů a na poštách. Four Points by Sheraton Hotel se nachází na letišti.Návštěvníci se mohou také těšit na velké umění na displeji na letišti