Ušetřete až 70% za pronájem auta

Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

tick-2Garance nízkých cen

tick-2Včetně pojištění a daní

tick-2Žádné skryté poplatky

tick-2 Neomezené kilometrovné do většiny destinací

tick-2 Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

tick-2 24 hodinový zákaznický servis

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Půjčovna aut Washington DC

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Washington DC zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Washington DC miniguide

Autopůjčovna Washington DC

Půjčovna Aut Washington DC

Washington DC, hlavním městě Spojených států , není v žádném ze států.Města, spolu s malou okolí, samostatné správní oblasti – District of Columbia (DC).Podrobnější zeměpisná poloha: Washington DC se nachází mezi stavy Virginie a Maryland, v severovýchodní části země, kde se řeka vlévá do řeky Anacostia v širším řece Potomac.

Památky Washington DC je samozřejmě dost, se soustředila na veřejných budovách, že ochranná známka stav města jako kapitál národa: Bílý dům (sídlo a kanceláře prezidenta USA), Capitol, vláda House, Eisenhower Executive Office Building (vedle Bílého domu) a ministerstvo obrany Pentagonu komplexu budov (které sice je trochu mimo město).

Ostatní architektonické památky v hlavním městě v Národní katedrále (Washington národní katedrála) a Washingtonův památník (169 m vysoký obelisk, postavený v roce 1884 v upomínku na osobě Město je pojmenované po – Amerika je první prezident – George Washington).

V opačném případě americké národní hřbitov Arlington národní hřbitov je uvedeno – a že město má řadu významných národních kulturních institucí na odiv.

Hlavní letiště je Washington Dulles mezinárodní letiště se nachází 45 km západně od města.V jeho blízkosti letiště je Baltimore-Washington mezinárodní letiště vBaltimore – 65 mil severovýchodně od Washingtonu.To je také letiště pouhých 5 km jižně od centra města – Ronald Reagan Washington národní letiště – ale to se používá většinou pro vnitrostátní lety.

Čeština