Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Las Vegas Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Las Vegas Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Las Vegas Letiště miniguide

Autopůjčovna Las Vegas Letiště
Půjčovna Aut Las Vegas Letiště

(Las Vegas) McCarran Mezinárodní letiště (LAS) se nachází 8 km jižně od obchodní čtvrti Las Vegas. Existují autobusy mezi letištěm a Las Vegas. Autopůjčovna společnosti, které nabízejí své služby na letišti jsou Alamo, National Car, Avis, Budget, Dollar, Payless, Enterprise, Hertz, Thrifty a Savmor.  44.074.707 cestujících navštívil vzduchu zahrady v roce 2008. To dělá to jeden z 20 největších letišť na světě z hlediska počtu cestujících. Las Vegas Letiště má dva terminály, a to se předpokládá, že nový terminál 3 bude dokončena v průběhu roku 2012. Všech mezinárodních destinací jako je LondýnFrankfurt a Paříž, běží z Terminálu 2 Rozsah obchodů, jídlo a pití místa jsou velmi dobře v celém prostoru terminálu, terminál 2, duty-free shopu. Las Vegas letiště může rovněž nabídnout ATM, pošta, bezdrátový přístup k internetu, VIP lounge, zdravotní a wellness centrum, dětský koutek, masáže a letecké muzeum. Neexistuje žádný hotel na letišti.