Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Las Vegas

Chystáte se na dovolenou do Las Vegas? Zjistěte, jak můžete získat pronájem auta na letištích a jaké možnosti jsou k dispozici. Než vycestujete, najděte si také několik faktů o cíli. Pokud se rozhodnete pro pronájem automobilu, zde si přečtěte také některé informace o dopravní situaci a stavu silnic, které se vám mohou hodit. Čtěte dál a zjistěte více o tomto místě a o možnostech cestování.

Průvodce po Las Vegas

Autopůjčovna Las Vegas
Půjčovna Aut Las Vegas

Las Vegas, také jednoduše známý jako Vegas, se nachází ve Spojených státech amerických. V roce 2019 čítala populace přes 2 000 000. Nachází se na jihu Nevady blízko hranic Arizony a Kalifornie. Nejznámější je pro svá kasina, hazardní hry a noční život. V roce 2018 město navštívilo než 40 milionů turistů. Když cestujete do Las Vegas, můžete navštívit také mnoho okolních měst. Například město Paradise je také v Nevadě a přímo sousedí s Las Vegas. V roce 2019 mělo 230 000 obyvatel.

Las Vegas je poblíž Hendersonu, dalšího města v Nevadě. Je to téměř největší město v Nevadě a nachází se asi 12 km jihovýchodně od Nevady. V Hendersonu žila v roce 2017 populace zhruba 300 000 obyvatel. V Hendersonu je spousta přírodních rezervací a krajských parků, proto níže uvádíme dva populární. Na okraji města se také nachází Muzeum Clark County. Navštivte jej a objevte historii jihu od Nevady. Je tam dokonce vytvořeno město duchů, které můžete vyzkoušet!

  • Sloan Canyon National Conservation Area
  • Clark County Wetlands Park

North Las Vegas, další místo k návštěvě, mělo v roce 2017 celých 240 000 obyvatel. Je to 4. největší město v Nevadě a je nejlepším místem pro dovolenou, pokud máte chuť na hazardní hry a kasina. Některé z populárních luxusních hotelů jsou např. Tresure Island, The Venetian a Circus and Circus. Můžete také zamířit na Mt. Charleston, což je pátý nejvyšší vrchol v Nevadě. Nebo si zajdťe cca 30 minut do Jarních hor, odkud se dostanete ke Kaňonu Lee. Případně se zajděte podívat Bristlecone Pine Tree, borovici, která je nejstarší živou věcí na naší planetě.

Dalším oblíbeným místem poblíž Las Vegas je Reno. Nachází se na severozápadě Nevady a je také známo jako největší městečko na světě. Ve vzdálenosti 35 km, najdete Lake Tahoe. V roce 2017 měla Reno populaci více než 240 000. Destinace se nachází nedaleko města Sparks a Sun Valley v Nevadě. Reno bylo zpočátku známé jako malé město zvané Lakes Crossing. Postupem času se stalo atraktivní destinací pro turisty v kombinaci s kasiny, restauracemi a zařízením pro kajaky na divoké vodě.

Prozkoumávejte se svým půjčeným autem

V Las Vegas se můžete dostat do spousty luxusních restaurací a navštívit zajímavé atrakce. Asi 16 km od letiště najdete Blackout Dining in the Dark. Tato jedinečná restaurace vám dává zážitek ze stolování zcela v temnotě. Dostat se tam trvá 10 až 15 minut a jedná se o naprosto jedinečný zážitek. Další restaurace je Carson Kitchen, kam se dostanete za zhruba 15 minut jízdy. Je to 11 km od letiště a nabízí venkovní balkon, kde hraje živá hudba.

Pokud se považujete za milovníka adrenalinu, vydejte se do Vegas Indoor Skydiving. Z letiště Las Vegas je sem snadné dojet, je to vzdáleno jen 8 km. Můžete si koupit balíčky a užít si tak dobrodružný zážitek z parašutismu na dovolené. Jednou z nejoblíbenějších turistických atrakcí v této lokalitě je Las Vegas Strip, 4 km od letiště. Je to obrovský 6km úsek zábavy. Zde najdete restaurace a atrakce, které vás budou bavit, nakrmí vás i opojí vínem ve dne i v noci.

Dig This se nachází 20 km od letiště v Las Vegas. Je to v podstatě zábavní park pro dospělé – velké pískoviště pro turisty, kde si užijí řízení obrovských strojů, jako jsou buldozery. Plocha o pěti hektarech, kde si hosté mohou zajistit ten správný výcvik, užít si ovládání strojů a dokonce se zúčastnit testů dovednosti, pokud si přejí.

Muzeum Neon můžete najít 19 km od letiště v Las Vegas. Pokud se rozhodnete jej navštívit, je to jen 20 minut jízdy. Bylo založeno v roce 1996 a provede vás historií Las Vegas. Rozdíl je v tom, že je to všechno neonové. Najděte si více informací online o své návštěvě před odjezdem. V muzeu se často konají kulturní a umělecké akce, proto si to před cestováním zkontrolujte. Tímto způsobem si můžete předem naplánovat, co chcete vidět a zažít.

Letiště

V Las Vegas jsou tři běžná letiště. Zahrnují mezinárodní letiště McCarran, letiště North Las Vegas a letiště Las Vegas. Při své cestě zjistíte, že na všech letištích je spousta možností půjčení aut. Letiště McCarran nabízí nejrůznější možnosti pronájmu automobilu. Na letišti McCarran je celkem 11 autopůjčoven, včetně Hertz, Avis, Dollar a dalších.

Na letišti v North Las Vegas můžete jít do podobných společností, stejně jako do autopůjčoven Enterprise a Thrifty. Jakmile si zařídíte pronájem automobilu, existuje spousta místních destinací, do nichž můžete z letiště cestovat. 3 km od McCarran International je Las Vegas Strip, jak jsme již psali dříve. Několik populárních turistických atrakcí se nachází do vzdálenosti 3 km od McCarran International.

Například můžete navštívit Eiffelovu věž v Las Vegas a ochutnat tak trochu Paříže. Také navštivte fontány v Bellagiu. Ty budou opravdovým zlatým hřebem vaší dovolené. Jsou to velmi silné fontány, které jsou pěkně osvětleny a jsou tak považovány za velmi ikonické a působivé. Pokud tam budete, hoďte si do fontány minci a přejte si něco. V průběhu let tam lidé naházeli spoustu mincí, které tam zůstávají, a z tohoto se stala jedinečná tradice.

Doprava

Pokud jedete ve vašem půjčeném autě po Las Vegas, rychlostní limit na dálnicích činí 112 km/h. Mimo město je to 120 km/h. V zastavěných oblastech je obvykle limitem 40 až 56 km/h. Parkování je obecně docela dobré, buďto zdarma, nebo za velmi levno. U zábavních míst většinou bývá parkovací místo zajištěno.

Pokud jste na návštěvě Las Vegas Strip, je nejlepší najít parkování na přilehlém parkovišti nebo v garáži. Je to proto, že parkování na ulici může být obtížné. Toto je pečlivě sledováno měřiči, které jsou kontrolovány úřady. Nejlepší je dávat si pozor na přesměrované trasy a aktivitu na silnici, protože na některých silnicích často mohou existovat dálniční kužely signalizující objížďku. Kromě toho bývá kvalita vozovky a kvalita jízdy dobrá.

Mějte na paměti, že turisté mohou často špatně posoudit, jak může být v Las Vegas, zejména v blízkosti Stripu, doprava silná. Policie hlídá překračování rychlosti a bez pokut se to neobejde, pokud vás chytí při rychlejší jízdě. Také může být dobrý nápad vyhnout se rušnějším trasám po paralelní silnici poblíž bulváru Las Vegas. Sinatra Drive a Paradise Road jsou často dobrými možnostmi, jak se dostat k atrakcím, které chcete vidět, ale vyhněte se zpomalení masy jiných vozidel. Dokonce i během dopravní špičky je nejlepší zvážit alternativní klidnější silnice.