Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut St. Louis Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve St. Louis Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

St. Louis Letiště miniguide

Autopůjčovna St. Louis Letiště
Půjčovna Aut St. Louis Letiště

Lambert-St. Louis Mezinárodní letiště (STL) je 21 km severozápadně od St Louis. Jak to běží mezi autobusy a vlaky na letiště a letiště St Louis. Autopůjčovna společnosti představovaly na letišti jsou Alamo, Avis Budget, Hertz, Enterprise a národní Trifty. 14.431.471 cestujících používá letiště St Louis v roce 2008, což je největší ve státě Missouri. S výjimkou Kanady, takže tam jsou jen vnitrostátní lety z letiště St Louis.Letiště má dva terminály, které jsou spojeny shuttle bus.  Louis letiště má dobrý výběr kaváren, restaurací a barů. Tam jsou některé obchody na letišti, ale ne tax-free. Ostatní vybavení patří bezdrátové připojení k internetu, banka, pošta, masáže a business centrum. Je to dobrý výběr hotelů v blízkosti letiště, nejbližší je St Louis Airport Marriott, který má také konferenční centrum.