Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Austin

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Austin zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Austin miniguide

Autopůjčovna Austin
Půjčovna Aut Austin

Austin se nachází jižně od centrální části Spojených států a je hlavním městem státu Texas.Město patří do kraje Travis County, a má 758.000 obyvatel (2009).Metropolitní oblast má přes 1 milión obyvatel.

Austin byl založen v roce 1835, se nachází na řece Colorado. Město má velmi slavné univerzity –   cca.50.000 studentů. Austin je známý pro svou pulsující noční život s mnoha místech, a se svými nesčetnými koncertním sálem.

Městská krajina je charakterizována jak nízké-vzestup budovy a mrakodrapy, a The Austonian je nejvyšší, se svými 208 m nad zemí. V centru jsou obchody a nákupní centra, restaurace, muzea a umělecké galerie. Město má několik jezer, včetně Lady Bird Lake, Lake a Lake Austin Walter E. Dlouhý.

Jeden z nejstarších turistických atrakcí, Mount Bonnell (také známý jako Covert Park) – výška 238 m, který se nachází severozápadně od centra města. Poté, co vystoupil na 100 kroků z kamene, máte nádherný panoramatický výhled na město a jezero Austin. Vyhlídková plošina je také na vrcholu.

Austin je také známý pro roční a populární hudební festival „South By Southwest“ – se známými hudebníky a lidi nahrávacího průmyslu.

Města je letiště, Austin-Bergstrom Mezinárodní letiště se nachází 8 km jihovýchodně od sentum.