Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Topeka

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Topeka zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Topeka miniguide

Autopůjčovna Topeka
Půjčovna Aut Topeka

Topeka se nachází v severozápadní části USA – a je hlavním městem státu Kansas.Města, která byla založena v roce 1854, má asi 125.000 obyvatel – ale zase na předměstí se zvyšující se počet obyvatel téměř přesně 100.000.

Největší atrakcí v Topeka je rekonstrukce prærieby prostředí roce 1800 – Staré Město, které Prairie Meads Ward – v severním okraji centra města.

Jinak město je známé pro jeho mnoho parků. Největší z nich, Gage park, domy i řada speciálních atrakcí. Zde je příklad Topeka zoo, Reinisch Rose Garden a slavné venkovní divadlo Heleny Hicken centrum pro umění předvádění. Oblíbenou atrakcí pro děti je barvitý miniaturní vlak, který má pevnou trasu v parku.

Jeden atrakcí zcela jiného druhu Heartland Park, kde jsou stopy pro táhnout, špíny a silniční závody.

Mnoho turistů v Topeka také přidává návštěva slavné letecké muzeum bojové letecké muzeum na bývalém vojenském letišti Forbes pole 10 km jižně od centra města.Letiště má nyní stavební část, ale v současné době žádné trasách. Nejbližší letiště je normální Kansas City International Airport, která se nachází cca. 115 km severozápadně od Topeka.