Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Memphis Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Memphis Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Memphis Letiště miniguide

Autopůjčovna Memphis Letiště
Půjčovna Aut Memphis Letiště

Memphis mezinárodní letiště (MEM) se nachází 12 kilometrů jižně od Memphis. Tam jsou pravidelné autobusy mezi letištěm a Memphis. Tam je několik autopůjčoven, aby na letišti, jedná se o Alamo, Avis, Budget, Dollar, Enterprise, Hertz, National a Thrifty. 9.882.153 cestujících navštívil Memphis letiště v roce 2009. To je hlavní rozbočovač pro Delta Air Lines, Seaport Airlines a FedEx Express. Protože FedEx Express, letiště bylo největší v podmínkách hlasitosti nákladu v USA od roku 1993. Na letiště má velmi dobrý výběr obchodů včetně nabízení místních produktů, designu a hudby. Výběr barů, kaváren a restaurací jsou také dobré. Ostatní zařízení v Memphis letiště je zdravotní středisko, zasedací místnosti, bezdrátové připojení k internetu, hrát prostoru pro děti, banka a pošta. Radisson Hotel Memphis se nachází na letišti.