Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Memphis

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Memphis zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Memphis miniguide

Autopůjčovna Memphis
Půjčovna Aut Memphis

Memphis je největší město ve stavu Tennessee, který se nachází na řece Mississippi v kraji Shelby County. Město má 680.000 obyvatel (2008), a je důležitým obchodním a průmyslovým centrem a železničním uzlem.

Memphis je známý pro Graceland, Elvis Presley rodné město. Elvis žil zde až do své smrti v roce 1977. Graceland je hlavní turistickou atrakcí, a má 600.000 návštěvníků ročně. Graceland byl postaven jako muzeum, výstavní osobní Elvis ‚předměty, kostýmy, vozidla, apod. Přiléhající k nemovitosti Graceland je „Heartbreak Hotel“, stejně jako obchody se suvenýry a restaurací.

Memphis je také známé jako rodné město blues a ve středu je Beale Street zábavní čtvrti – s restauracemi, bary a blues koncertů.

V opačném případě se město botanické zahrady, muzea umění, archeologické muzeum a zoologickou zahradu a velké nákupy. Další populární turistická atrakce v Memphisu je vzít jízdu lodí se starým parníkem na řece Mississippi.

Město má vlastní letiště – Memphis mezinárodní letiště – se nachází 20 km jižně od centra města.