Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Aspen

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Aspen zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Aspen miniguide

Autopůjčovna Aspen
Půjčovna Aut Aspen

Aspen se nachází v kraji Pitkin kraje, státu Colorado, a má asi 6000 obyvatel. Ve městě se nachází 1800 m na skalnatých hor, je známo, že je jedním z Amerikynejoblíbenějších lyžařských středisek.Aspen je obklopeno horami a oblastí panenské přírody na třech stranách: Red Mountain v severní, Pašerák hory k východu a Aspen hory na jih. Tam jsou čtyři lyžařské areály v okolí – kde každý má velký lyžařské vleky a sjezdovky. Můžete také použít místo lyžařská a snowboardová škola, pro ty, kteří si to přejí.

Osika bylo hornické město v 1880s, a byl zde největší stříbro paušální našel – v celém 935 kg.

Turistika je hlavním zdrojem obživy, a mnoho známých osobností dovolené zde. V centru se nachází   exkluzivní obchody s proslulými značkami jako Ralph Lauren, Dior, atd.Město je také známé pro svou skvělou hotelů, dobrých restaurací a rušným nočním životem.

Aspen Art Museum je jedním z turistických atrakcí města s moderní mezinárodní výstavy současného umění. Hudební festival Aspen Music Festival koná každé léto – a má velkou podporu.

V létě se můžete projít v krásné přírodní scenérii, nebo využít aktivit jako je jízda na koni, rafting, rybaření nebo přijmout kajak zájezdy.

Osika / Pitkin County Airport je cca. 5 km západně od centra města.