Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Salt Lake City Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Salt Lake City Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Salt Lake City Letiště miniguide

Autopůjčovna Salt Lake City Letiště
Půjčovna Aut Salt Lake City Letiště

Salt Lake City International Airport (SLC) se nachází 8 km severozápadně od Salt Lake City. Existují autobusy mezi letištěm a Salt Lake City. Autopůjčovna společnosti představovaly na letišti jsou Advantage, Alamo, Avis, Budget, Dollar, Enterprise, Fox Rent a Car, Hertz, National a Thrifty 20.790.400 cestujících navštívil Salt Lake City Airport v roce 2008. To je hlavní rozbočovač pro Delta Air Lines. Letiště bylo v roce 2008 a v roce 2009 hlasoval nejpřesnější ve Spojených státech. Ze Salt Lake letiště, na výlet do asi 110 různých destinací v USA, Mexiku a Kanadě, jakož i na Tokio a Paříž.

Salt Lake City Airport má více než 20 různých obchodů nabízející vše od čokolády na dárkové předměty a hračky pro děti. Výběr kaváren, barů a restaurací jsou dobré.  Ostatní zařízení patří dítě / rodinný pokoj, bezdrátové připojení na internet, dětský koutek, konferenční a obchodní oblast, peníze a lékařské ordinace. Nejsou žádné hotely na letišti, ale několik hotelů v okolí, včetně Comfort Suites Airport