Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Sacramento

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Sacramento zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Sacramento miniguide

Autopůjčovna Sacramento
Půjčovna Aut Sacramento

Sacramento je hlavní město amerického státu Kalifornie ve Spojených státech. Město se nachází v Central Valley, a má populace cca.460000 (2007) -, ale odhaduje se, že celá metropolitní oblast, toto číslo vzroste na zhruba 1,4 milionu.

Sacramento bylo založeno v roce 1848, poté, co bylo objeveno zlato v této oblasti. Pak město bylo dlouhou dobu centrem pro takzvaný „zlaté horečky“ v Kalifornii.

Nejoblíbenější atrakcí je staré město, Staré Sacramento, kde je většina ulic dlážděné kočičími hlavami, a 53 zachovalé historické budovy od 1860s tvoří jednotný architektonický prostředí. Můžete také miloval páry trajektu na řece Sacramento.

Jinak existuje celá řada muzeí a kulturních institucí v Sacramentu. Nejslavnější – a nejnavštěvovanější – existují velké Sacramento Convention Center, která zahrnuje drží Crocker Art Museum a divadlo s 2500 místy.

Na letiště je Sacramento International Airport se nachází pouhých 16 kilometrů severozápadně od centra města.