Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Detroit Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Detroit Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Detroit Letiště miniguide

Autopůjčovna Detroit Letiště
Půjčovna Aut Detroit Letiště

Detroit metropolitní Wayne krajské letiště (DTW), také volal Detroit Metro Airport je 32 kilometrů jihovýchodně od Detroitu. Existují autobusy mezi letištěm a Detroit.Autopůjčovna společnosti představovaly na letišti jsou Alamo, Avis, Budget, Dollar, Enterprise, Hertz a National. V roce 2008, celkem 35.135.828 cestujících navštívil Detroit letiště. To je stav největší letiště Michigan, a mezi 25 největší na světě. Detroit letiště je hlavní základnou pro Spirit Airlines a Delta Air Lines, a slouží 15 různých leteckých společností. Letiště má tři terminály, které jsou spojeny kyvadlovou autobusovou.

McNamara terminál je ten, kdo má nejlepší výběr obchodů, jídlo a pití míst, a získala několik ocenění. Ostatní zařízení na letišti, je herna pro děti, dětské pokoje, bezdrátové připojení na internet a konferenční centrum. Westin Detroit Metropolitan Airport se nachází na letišti.