Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Detroit

Pokud se chcete vydat na další dovolenou do Detroitu a pronajmout si vhodné auto, nemusíte se ničeho bát, jelikož najdete blízko sebe hromadu autopůjčoven. Na letišti si můžete vybrat ze spousty autopůjčoven nebo jednoduše navštivte jejich webové stránky a pronajměte si auto přes ně.

Průvodce po Detroitu

Autopůjčovna Detroit
Půjčovna Aut Detroit

Detroit je jedno z největších a nejlidnatějších měst v americkém státě Michigan. Žije v něm asi 672 662 obyvatel, což z něj činí 23. nejlidnatější město v USA. Na středozápadě se jedná o město s druhou největší regionální ekonomikou po Chicagu. Co se týče celkové hospodářské situace v USA, je Detroit na 13. místě. Město také sousedí s kanadským městem Windsor.

Detroitská kultura ovlivnila jak domácí, tak i mezinárodní scénu, obzvlášť co se týče hudby. Rock, hip-hop, jazz a punk jsou hlavními hudebními žánry města. Dále v Detroitu najdete plejádu úžasných památek a historických míst, která určitě z vaší dovolené udělají nezapomenutelných zážitek. Město je také považováno za nejlepší kulturní centrum, speciálně co se týče hudby, architektury, umění a úžasného designu.

Detroit se nachází ve vlhkém kontinentálním klimatu který ovlivňují především Velká jezera. V zimě jsou ve městě nízké teploty a napadává střední vrstva sněhu. V některých případech může teplota klesnout až na -18 °C. Ale v létě je obvykle teplo a výjimečně horko. Nejvyšší teploty mohou dosáhnout až 32 °C. Průměrná teplota ve městě se obvykle pohybuje mezi 23 a 27 °C od začátku května do konce září.

Pokud se vydáte do Detroitu, budete si moct užít širokou škálu venkovních atrakcí a zábavných činností. Noční život v Detroitu je také něco, co vám přinese nezapomenutelné chvíle. Krom toho se ve městě vyskytuje několik mrakodrapů, které tvoří nádherné panorama. Na Detroitu je ohromující to, že je mezi 13 městskými oblastmi v USA, které mají profesionální sportovní tým.

Prozkoumejte Detroit pronajatým autem

V Detroitu se nachází spousta míst, kam se dá zajet pronajatým autem, a jedním z těchto zajímavých míst je muzeum Detroit Institute of Arts. V tomto muzeu najdete sbírku různých starověkých egyptských objektů spolu se starověkými evropskými dokumenty, soudobým uměním a tak dále. Odhadovaná vzdálenost mezi letištěm Detroit Metropolitan Wayne County Airport a muzeem Detroit Institute of Arts je přibližně 29,9 km. A pokud tam pojedete pronajatým autem, dostanete se na místo za 32 minut.

Dalším úžasným místem, pro které se můžete rozhodnout, je detroitská zoo, která je jednou z největších a nejnavštěvovanějších v Michiganu. Odhaduje se, že zoo navštíví každoročně 1,5 milionu návštěvníků. Detroitská zoo se nachází přibližně 44,2 km od letiště Detroit Metropolitan Wayne County Airport. Odhadem se do zoo dostanete odtamtud za přibližně 27 minut.

Ve městě se také nacházejí bary a restaurace, kam se můžete vydat, pokud si chcete vyplnit čas nebo se seznámit s místními. Jedním z nejznámějších barů ve městě je Sugar House Bar, který se nachází na třídě Michigan Avenue. Vzdálenost od letiště k baru činí zhruba 29,6 km a odhadovaná doba jízdy je 26 minut.

Letiště

Okolo Detroitu se nachází několik letišť. Jedním z nejpopulárnějších a nejvytíženějších je Detroit Metropolitan Wayne County Airport, který spojuje Detroit s hromadou vnitrostátních i mezinárodních destinací. Nejčastěji lidé odtamtud cestují do Londýna, Paříže, Marseille či Atén.

Dalšími letišti, která se nachází v Detroitu nebo poblíž, jsou mezinárodní letiště Coleman A. Young International Airport nebo Windsor International Airport. Určitě vás potěší, že budete mít na letišti i poblíž něj k dispozici několik autopůjčoven. Mezi jsou například firmy Hertz, Dollar, Sixt, Budget a tak dále.

Doporučujeme pročíst si podmínky smlouvy autopůjčovny, než využijete jejích služeb. Díky tomu plně pochopíte, jak pronájem funguje a co potřebujete a nepotřebujete zařídit. Také se nezapomeňte zeptat na cokoliv, co vám není úplně jasné.

Doprava

Silnice v Detroitu jsou v dobrém stavu a jízda po městě je naprosto bezpečná a bezproblémová. Pokud dodržíte dopravní předpisy a vyhnete se hlavním silnicím během dopravní špičky mezi 8 a 9 hodinami ráno, nebudete mít problém se dostat tam, kam jedete.

Stejně jako většina velkoměst na světě, i Detroit má různá omezení rychlosti pro různé druhy silnic. Například standardní nejvyšší povolená rychlost na expresních silnicích a v areálech centra je 88,5 km/h (55 mph). Jakékoliv další otevřené silnice ve městě mají omezení rychlosti na 112 km/h (70 mph), pokud není určeno jinak. Dále v městě najdete různé možnosti pro parkování, které můžete využít, a to od míst na parkovišti přes parkovací služby až po garáže.