Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Lafayette Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Lafayette Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Lafayette Letiště miniguide

Autopůjčovna Lafayette Letiště
Půjčovna Aut Lafayette Letiště – Foto: © Patriarca12

Lafayette regionální letiště (LFT) je 4 km jihovýchodně od Lafayette ve Spojených státech. Není tam žádná veřejná doprava kteří na toto letiště.Autopůjčovna společnosti představovaly na letišti jsou Alamo, National, Avis, Budget, Enterprise a Hertz V roce 2009 419.734 cestujících navštívil Lafayette letiště. Od Lafayette, letu do Houstonu, Dallas / Fort Worth, Memphis a Atlanta. Letiště bylo otevřeno v roce 1940 a byl aktivně používán pro vojenské účely v rámci 2 Druhá světová válka.  Lafayette letiště má bar / restaurace, ale žádné nákupy. Ostatní vybavení patří bezdrátové připojení k internetu a obchodní centrum. Nejsou žádné hotely na letišti.