Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Fresno

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Fresno zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Fresno miniguide

Autopůjčovna Fresno
Půjčovna Aut Fresno – Foto: © Qymekkam

Fresno je město ve státě California v San Joaquin Valley. To má asi 500.000 obyvatel (2009). Ve městě je asi. 300 km jihovýchodně od San Francisca, a je krajské město Fresno County.

Fresno byl založen v roce 1872, a 40% populace je hispánský. Město je známo, že více než 300 slunečných dní v roce.

Některé z nejpopulárnějších turistických atrakcí v Fresno je „Fresno Metropolitní muzeum umění a vědy“ – zajímavá věda a muzea umění, „Fresno muzea umění“ – Muzeum moderního umění, která také ukazuje filmy a pořádány přednášky a koncerty, „Starý Fresno vodárenská věž „- město je staré vodárenské věže z roku 1894, a“ africké americké kulturní a historické muzeum „- říct návštěvníky o místní afro-americké kultury s jejím stálým a měnící se výstavy.

Yosemitský národní park (nacházející se v pohoří Sierra Nevada) se nachází 97 km od Fresno, a je známý pro jeho žulové skály, tyčící se vodopády, řeky a mamutí stromy. Národní park je hlavní turistickou atrakcí a je zapsán na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO.

Města Airport – Fresno Yosemite Mezinárodní letiště – se nachází 7 mil severovýchodně od centra města.