Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Fresno Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Fresno Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Fresno Letiště miniguide

Autopůjčovna Fresno Letiště
Půjčovna Aut Fresno Letiště

Fresno Yosemite International Airport (FAT) se nachází právě na sever centrální Fresno a 97 km od Yosemitského národního parku.Tam je špatná veřejná doprava, ale krátké vzdálenosti do centra města Fresno dovolit taxi je dobrá volba. Autopůjčovna společnosti, které jsou přítomny na letišti jsou Hertz a Enterprise.  V roce 2007, 1,382 milionu cestujících, navštívil Fresno letiště. Na rozdíl od Mexika, jsou všechny destinace z Fresno národních a jde hlavně do měst v západníchSpojených státech. Na letiště se chystá stavět velké solární energie-komplex, který se bude dodávat s obnovitelných zdrojů energie. Výběr barů, kaváren, restaurací a obchodů jsou na dobré Fresno letiště. Ostatní vybavení patří bezdrátový přístup k internetu. Letiště Holiday Inn Airport a Piccadilly Inn se nachází v blízkosti letiště.